Kadra

 

 

Beata Piasecka - Dyrektor Przedszkola

Ciocia Beatka to fundament naszego przedszkola. Idąc w ślad za swoimi słowami "Uśmiech nauczyciela to droga do serca i umysłu dziecka", każdego dnia po przekroczeniu progu przedszkolnych drzwi zaraża wszystkich swoim uśmiechem. Jest jak wulkan pełen pozytywnej energii, którą rozpromienia wokół, dlatego sprawia, że zarówno dzieci jak i rodzice mają pewność, że zawsze zostaną przez nią wysłuchani i w każdej sytuacji mogą liczyć na dobrą radę i wsparcie. To osoba, która nigdy nie spoczywa na laurach i stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności. Jej klasę i elegancję możemy dostrzec w każdym zakamarku przedszkola oraz w każdej wykonanej dekoracji. Ciocia Beatka uważa, że kluczem do osiągnięcia sukcesu przez dzieci jest nauczyciel pełen szacunku dla godności drugiego człowieka jakim jest dziecko. Nauczyciel potrafiący pobudzać do działania, aktywności, kreatywnego myślenia, wzmacniający u dzieci poczucie własnej wartości. Nauczyciel przewodnik, ale i badacz, potrafiący w każdej osobie odnaleźć jego dobro i potencjał, który nigdy nie gaśnie.

 

Katarzyna Dmowska - Wicedyrektor Przedszkola

Ciocia Kasia to osoba pełna energii i pozytywnego podejścia do życia. Pracę na stanowisku nauczyciela łączy z pełnieniem funkcji wicedyrektora przedszkola. Jej stanowczość i zdecydowanie sprawiają, że jest ceniona zarówno przez dzieci, jak i koleżanki z pracy. Zawsze dba o najdrobniejsze szczegóły, aby wszystko w przedszkolu było perfekcyjnie zorganizowane. Jako nauczyciel stawia dzieciom jasne cele i wyznacza granice, jednocześnie będąc dla nich bardzo ciepłą i wyrozumiałą „ciocią”.  Dzieci uwielbiają spędzać z nią czas, wspólnie bawić się i uczyć. Jej kreatywność i zaangażowanie sprawiają, że każdy dzień w przedszkolu jest pełen radości i nauki, a pozytywne podejście do życia zaraża wszystkich wokół niej, sprawiając, że praca w przedszkolu staje się prawdziwą przyjemnością.

 

Weronika Boboń

Ciocia Weronika jest nauczycielką, która dostrzega i ukierunkowuje potencjał dzieci poprzez zabawę oraz kreatywne zajęcia. Wykazuje się empatią, otwartością oraz zrozumieniem w stosunku do dzieci jak również ich rodziców. Zawsze służy wszystkim pomocą i wsparciem. Potrafi odkrywać, rozbudzać i kształtować indywidualne możliwości swoich podopiecznych. Jest cierpliwą i odpowiedzialną osobą z pozytywnym nastawieniem do życia, które sprawia, że na twarzach dzieci pojawia się uśmiech.

 

Anna Dobosiewicz

Ciocia Ania to nauczycielka, która każdego ranka zaraża swoim uśmiechem i nieustannie zaskakuje dzieci swoją kreatywnością. Jako nauczyciel wierzy, że w każdej małej istocie jest coś wartościowego i stara się to z niej to wydobyć. Ma serce, które dla dzieci bije, wspiera, motywuje, uczy życia i wartości by jej mali uczniowie stali się wielkimi ludźmi.

 

Izabela Bancerz

Ciocia Iza jest osobą zaangażowaną w swoją pracę, która sprawia jej wiele radości. Każdego dnia wspólnie z dziećmi poznaje świat, a dzięki swojej kreatywności i pomysłowości przygotowuje je do wspaniałych występów i wydarzeń.  Ciocia Iza uwielbia dzieci, które obdarza miłością i troską. Zawsze znajduje czas na ich przytulanie i rozmowę, potrafi doradzić, wesprzeć i podnieść na duchu w trudnych dla nich chwilach.

 

Małgorzata Pyrka

Ciocia Gosia to uśmiechnięta nauczycielka przedszkola, która wita dzieci radosnym głosem każdego ranka. Jej osobowość oraz dar nawiązywania dobrych relacji z dziećmi powoduje, że czują się one bezpiecznie wśród rówieśników. Zawsze pełna energii i ciekawych pomysłów, sprawia, że dzieci cieszą się ucząc, a przedszkole staje się dla nich miejscem magii i zabawy, pozwalającym rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności.

 

Justyna Szymańska

Ciocia Justyna jest osobą niezwykle miłą i wrażliwą. Jej piękny głos i delikatna dykcja sprawiają, że dzieci chętnie słuchają jej opowieści. Dzięki temu sprawdza się doskonale w roli logopedy, pomagając dzieciom rozwijać i kształtować umiejętności językowe. Ciocia Justyna to nie tylko kompetentna specjalistka, ale przede wszystkim ciepła i kochająca osoba, zawsze gotowa służyć pomocą i wsparciem swoim małym podopiecznym.

 

Marta Wysokińska

Ciocia Marta jest niczym wulkan pełen energii i kreatywności! Jej pasja do tańca i sportu zaraża wszystkich wokół, a uśmiech na twarzy sprawia, że dzieci czują się jak w krainie czarów. Z Ciocią Martą każdy dzień w przedszkolu to niezapomniana przygoda, pełna radości, zabawy i nauki. Jej obecność sprawia, że dzieci czują się pewnie i są gotowe by każdego dnia na nowo wspólnie z nią podbijać świat.

 

Agnieszka Zarzycka-Czyż 

Ciocia Agnieszka od pierwszych dni pracy w naszym przedszkolu dała się poznać jako osoba wszechstronnie uzdolniona i niezwykle kreatywna. Jej wyjątkowa pasja - zainteresowanie muzyką średniowieczną to niezwykła atrakcja, ubogacająca nasze przedszkolne działania. Ciocia Agnieszka poza swoimi szczególnymi zainteresowaniami wyróżnia się także życzliwością, otwartością i optymizmem. Jej szczególną cechą jest także skromność i umiejętność przyjmowania wyzwań zawodowych z ogromnym zaangażowaniem.

 

Magdalena Sulej

Ciocia Madzia to nauczycielka pełna kreatywnych pomysłów i pozytywnej energii. Jej pełna pomysłów głowa nieustannie stara się wprowadzać nowe technologie i metody pracy, aby zapewnić dzieciom urozmaiconą edukację.  Ciocia Madzia nie tylko troszczy się o dobro dzieci i ich rozwój, ale także dba o organizację pracy w przedszkolu. Dzieci uwielbiają Ciocię Madzię za jej zaangażowanie i troskę o ich dobro. To ciocia, z którą dzieci chętnie współpracują, a rodzice obdarzają pełnym zaufaniem, wiedząc, że ich pociechy podczas pobytu w przedszkolu są „w dobrych rękach”.

 

Natalia Bieńczak

Ciocia Natalia jest energiczną i kreatywną nauczycielką, która zawsze dba o to, aby zajęcia były interesujące dla jej małych podopiecznych i by dzięki nim dzieci miały możliwość rozwijania swoich talentów i odkrywania nowych pasji każdego dnia. Jest dla dzieci cierpliwą i wyrozumiałą ciocią, co sprawia, że czują się one bezpiecznie otoczone jej opieką i troską. Jej energia i pozytywne podejście do życia powodują, że jest uwielbiana zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców.

 

Grażyna Mościcka

Ciocia Grażyna jest cudowną, ciepłą osobą, która sprawia, że każdy rodzic ma pewność, że pod jej skrzydłami każdy maluszek będzie otoczony troskliwą opieką.
Zawsze uśmiechnięta, gotowa by przytulić i otrzeć łezkę na wypadek dziecięcych smutków.

 

Żaneta Romańczyk

Ciocia Żaneta część zespołu pracującego z naszymi najmłodszymi pociechami. W swojej pracy nigdy nie zapomina o tym, że wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi. Dzięki swej pomysłowości i kreatywności uczy dzieci jak stworzyć „coś z niczego” i udowadnia, że aby dobrze się bawić wystarczy jedynie wyobraźnia.

 

Katarzyna Zarzycka

Ciocia Kasia to osoba z wielkim uśmiechem na twarzy, która przekraczając próg przedszkolnych sal z łatwością nawiązuje kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie. Zawsze potrafi znaleźć sposób, aby zaciekawić i zaangażować dzieci, wspierając tym samym wszechstronny rozwój każdego maluszka. Nieustannie inspiruje dzieci do odkrywania świata wokół siebie, zapewniając im przy tym troskliwą opiekę i wsparcie na każdym etapie ich rozwoju.

 

Adrianna Wasak

Ciocia Ada to czarodziejka, która potrafi zamienić zwykłe kredki w magiczne palety barw. Jej uśmiech rozświetla przedszkolne sale, a jej ciepłe serce otwiera drzwi do niekończącej się przygody. Jest mistrzynią balansu między nauką a zabawą. Dzięki niej dzieci poznają świat w fascynujący sposób i odkrywają wiele swoich talentów i pasji.

 

Agata Rak

Ciocia Agata jest ciepłą, serdeczną ciocią, która troszczy się o koalkowe dzieci jak o własne. W przedszkolu odpowiada za to, aby brzuszki dzieci były pełne, dlatego każdego dnia z uśmiechem na twarzy przygotowuje dla nich przepyszne posiłki. Jej serce wypełnione jest radością, kiedy widzi szczęśliwe twarze maluszków, tryskające siłą i energią do działania.

 

Sylwia Kania

Ciocia Sylwia to nasz „anioł stróż porządku”, który z wielkim entuzjazmem dba o to, by dzieci w naszym przedszkolu czuły się jak w domu. To nie tylko ekspertka w utrzymaniu czystości, ale również mistrzyni tworzenia przyjaznej atmosfery. W przedszkolu jest jak promień słoneczny, który rozświetla każde pomieszczenie swoim uśmiechem i ciepłem, rozgrzewając tym serca maluchów, które uwielbiają jej towarzystwo i z radością dzielą się z nią swoimi troskami i radościami dnia codziennego.

 

 

NASI SPECJALIŚCI

 

Ilona Gronowska

Uwielbiam swoją pracę z wielu powodów, ale trzy najważniejsze elementy to możliwość prowadzenia zajęć w pełni w języku angielskim już od pierwszego spotkania, co z kolei jest odbierane przez dzieci bardzo pozytywnie i z dużym zainteresowaniem. Drugim elementem jest to, że najmłodsi kursanci tak szybko przyzwyczajają się do języka angielskiego, że staje się on dla nich zupełnie naturalny. Dzięki temu w kolejnych etapach bez stresu, obaw i skrępowania mówią w języku angielskim. Po trzecie, dzieci czerpią radość z każdych zajęć i z nowych umiejętności. Moje zaangażowanie i radość na zajęciach sprawiają, że angielski wywołuje pozytywne emocje, które przekładają się na późniejszy stosunek maluszków do nauki tego języka.

 

 

Agnieszka Kubiak  - psycholog

Moje zainteresowania zawodowe to praca z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi, w tym ze spektrum autyzmu oraz dziećmi, które ujawniają zaburzenia lękowe. W swojej pracy korzystam z wielu podejść, jednak najważniejszym z nich jest podejście rozwojowe oparte na niedyrektywnym podążaniu za dzieckiem (GPS), czyli System Rozwoju przez Zabawę. Podstawowymi narzędziami mojej pracy jest relacja i zabawa terapeutyczna. Oprócz konkretnych umiejętności chcę, aby dzieci w czasie spotkania ze mną doświadczały radości oraz akceptacji i zaufania. Wierzę bowiem w to, że mózg dziecka najefektywniej uczy się, gdy znajduje się w stanie pełnego entuzjazmu oraz będąc w relacji z życzliwym dorosłym. Uznaje wówczas zdobywaną wiedzę za ważną i potrzebną dla własnego rozwoju.

 

 

Hanna Szynalik

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie w zakresie pedagogiki specjalnej oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku logopedia. Ukończyła także kurs kwalifikacyjny w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji uczniów autystycznych oraz kurs I stopnia integracji odruchów ustno-twarzowych.