O nas

"Gdy dzieci są małe, daj im solidne korzenie, gdy są duże, daj im skrzydła, żeby mogły polecieć za swoimi marzeniami"

Priorytetem w naszej pracy jest wszechstronny rozwój dziecka zgodny z jego wrodzonym potencjałem. Dzieci mają różne talenty, są jak cztery żywioły: ogień, woda, powietrze i ziemia. Dostrzegamy w nich taką siłę i wykorzystujemy ją, aby mogły rozwinąć skrzydła i w przyszłości wykorzystać drzemiący w nich potencjał. Pozwalamy, aby dziecko było sobą - dbamy aby wzrastało
i rozwijało się w indywidualnym tempie.

Jesteśmy przedszkolem rodzinnym, placówką z kilkunastoletnią tradycją...

Zaufaniem obdarzyło nas wielu Rodziców, którzy wracają do nas z kolejnymi pociechami. Zaineresowanie naszymi koalkowymi dziećmi trwa nadal po zakończeniu edukacji przedszkolnej. Pozostając w kontakcie z rodzicami naszych absolwentów, otrzymujemy od nich informacje o sukcesach szkolnych i rozwijanych talentach, których początki dostrzegliśmy w przedszkolu.